Kodlama Öğrenmek İstiyorum

11 Ara 2017
1
0
0
Kodlama Öğrenmek İstiyorum

İdealist bir genç olarak belki de sizleri yoracağım biraz ama kodlama öğrenmek için nereden başlamam gerektiğini merak ediyorum. Eğer kodlama öğrenebilirsem bu durumda herkes tarafından kullanılabilecek popüler bir uygulama geliştirebileceğime inanıyorum. Tabi ki ardından da iyi paralar kazanacağımı hayal ediyorum.

İnternetten araştırdığım kadarıyla ilk başlayanlar için Phyton dilini tavsiye etmekteler. Acaba bu tavsiyeler doğru mu sizler ne dersiniz. Eğer bu alanda eğitim almış ya da deneyim sahibi birileri var ise yardımcı olurlarsa sevinirim. Bu konuda her türlü teklife açık olduğumu da belirtmek isterim. Ayrıca hırslı ve çalışkan olduğum için tavsiyelerinize de harfiyen uyabileceğimi de belirtmek isterim. Bana pm’den veya buradan ulaşabilirsiniz teşekkürler.

mastertayfun

Gümüş Üye
1 Eki 2018
52
0
0
İşin temeli nasıl işler çok bilmiyorum. Nereden başlaman lazım onuda bilmiyorum. Ama çok eğlenceli işler ve yasa dışı şeyler yapılıyor bu yazılım dünyasında...
Alanı çok geniş yani. Kendini hangisinde geliştirmek istiyorsan o dilleri öğrenmen lazım. Bütün dilleri bilemezsin. Çok zor :)
Geçenlerde bir habere denk geldim sizlerle paylaşayım: https://paratic.com
Flash güncellemesi olarak gösteren bir virüs kendisini :) Tam tembel, üçkağatçı işi bu yazılım :D Umarım heveslenir ve öğrenirsin...