SEO Hizmetleri Ne Kadar

13 Ara 2017
1
0
0
SEO Hizmetleri Ne Kadar?
Merhaba arkadaşlar ben yoğunluk nedeniyle SEO çalışmaları ile ilgilenemiyorum. Benim yerime bu işlerle ilgilenecek bir SEO uzmanı ya da ajansı ile anlaşmak istiyorum. Ancak ne kadar paraya iyi bir SEO çalışması yaptırılabileceğini kestiremiyorum. Bu konuda daha önce deneyimi olan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
SEO Hizmetleri Ne Kadar
Ayrıca ben kısa süreli değil uzun vadeli olarak bu hizmetlerden faydalanmak istiyorum ve içerisinde de tüm paketler olsun istiyorum. Böyle olunca biraz pahalı olacak gibi hissediyorum ama umarım yanılıyorumdur. Site içeriğinden tasarımına kadar her şeyiyle ilgilenecek arkadaşlar olursa buradan bana ulaşabilirler. Pm yoluyla mesaj gönderebilirsiniz ya da buraya yazarsanız buradan da haberleşebiliriz.

19 Ara 2017
19
0
0
Seo fiyatları

Seo fiyatı düzenletmek istediğiniz websitesine göre farklılık göstermektedir.Seoda önemli olan konulardan biri ise düzenli blog yazı yapmaktır ve googleda websitesini iyi okutmaktır.websiteyi ve isteklerinizi bilmeden fiyat vermek ise son gerece yanlıştır.Malesef yapacağı çalışmayı bilmeden örneğin 6 aylık 15-20bin tl gibi aşırı yüksek fiyat talep eden seocu diye geçinen kişiler var.Hakkı neyse onu istemeli insan.Görüşmek isterseniz numaranızı yazmanız veya email atmanız yeterlidir.suskuun_60@hotmail.com[/email]

Son düzenleme: