Nako Örgü İpleri

Yumuşak dokusu ile bebeğiniz için pek çok örgü modelinde rahatlıkla örebilirsiniz. Örgü ipleri arasında bonbon ipi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Bonbon ip çeşitleri oldukça fazladır. Birbirinden güzel renkte bonbon ipler, kalın ve ince olarak sıkça tercih edilmektedir. Yazlık-kışlık ürün tasarlarken bonbon ipleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Örgü örmeyi seviyorsanız eğer bonbon ipin dokusu hoşunuza gidecektir. Aynı zamanda diğer ip çeşitlerine göre çok daha uygun fiyatta satın alabilirsiniz. Bu iplik ile bebeğiniz için keyifle çeşitli ürünler tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda bebek hırkası, süveteri veya çorabı gibi çeşitli ürünler örebilirsiniz. Örme işlemini gerçekleştirirken size rahatlık ve konfor hissettir. Bunun yanı sıra günümüzde kadınlar tarafından en çok beğenilen diğer ip markası Nako'dur. Nako ip renkleri, çeşitleri ve kalınlıkları oldukça fazladır. Örmek istediğiniz ürüne göre ip tercihinde bulunabilirsiniz. El örgüsü örmeyi seviyorsanız sizler de Nako'nun iplerini deneyebilirsiniz.

Kartopu İp Fiyatları
Kartopu ip modelleri arasında en çok bebekler için üretilen ipler tercih ediliyor. Hem bebekler hem de yetişkinler için uygun ipler bulunmaktadır. Özellikle Kartopu Anakuzusu ip çeşidi ile bebek battaniyeleri tasarımları yapılmaktadır. Diğer örgü modelleri için de uygun ip tercihinde bulunabilirsiniz. Doğal ve sentetik bir ip oluşu ile genellikle bebekler ve çocuklar için tercih edilen ip çeşididir. Kışın sevdikleriniz için Kartopu ile örgüler örebilirsiniz.
 
Üst Alt